February 16, 2019 17:07
Балкан

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина (ФОТО)

Мустафа тајно во Белград: Фатен со најдобрата пријателка на Емина

Турскиот пејач Мустафа Сандал тајно престојува во Белград, каде се сретнал со блиска пријателка на Емина Јаховиќ, Бисера, која пејачката ја нарекува сестра и често ѝ се доверува. Додека Мустафа е во Белград, Емина ги чува децата во Истанбул.

Турскиот пејач и Бисера неколку часа поминале во еден елитен ресторан во центарот на градот, а со своите постапки покажале дека се во одлични односи и покрај тоа што Мустафа има брачни проблеми.

За тоа време Емина е во Истанбул каде е посветена на синовите Јаман (9) и Јавуз, кој пред три дена го прослави петтиот роденден.

Related posts

Анкета: Мнозинството Хрвати незадоволни од работата на Владата

Ivona

„Албеу”: Подготвуваат ли Рама и Тачи план против Харадинај

Filip

Владата на Косово потврди дека денешната акција е поврзано со убиството на Оливер Ивановиќ

Ivona