Search

Нормализиран сообраќајот на патниот правец Стража – Гостивар

Сообраќајот на патниот правец Стража – Гостивар, кој беше во прекин поради сообраќајна незгода, е нормализиран, информираат од АМСМ. Сообраќајот утрово беше во целосен прекин на два километри од Стража кон Гостивар. 

Треба да знаете
Последни објави