Категорија : Општини

Општини

Тозиевски: За 100 дена Ресен стана отворена општина за граѓаните, асфалтирани 10-тина локални патишта и улици во вредност од 4.829.000 денари, и одобрени средства за две нови детски игралишта во износ од 900.000 денари

Valentina
Општини

Саботковски: Во Могила се започна постапка за поставување на фотоволатици на спортска сала и училиштата во Добрушево и Ивањевци, а јавно ја поддржав иницијативата за измени на Законот за откуп на тутун

Valentina

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Tokyo Ghoul Episode 8

My Hero Academia Season 3 (Dub)

AnimeFreak My Hero Academia Season 2

AnimeFreak The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 8

Josee, the Tiger and the Fish

tải go88