Search

Скопјанец во полиција: Мојот малолетен син е нападнат од својата мајка

На 10.06.2024 во 22.30 часот во СВР Скопје, 52-годишен маж од Скопје пријавил дека на подрачјето на Центар во Скопје, неговата поранешна вонбрачна партнерка ИД.(48) од Скопје физички го нападнала нивниот малолетен син.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Треба да знаете
Последни објави