Search

Свекрва си ја нападнала снаата

На 10.06.2024 во 20:45 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзината свекрва. С.М..

Се преземаат мерки за расчистување на настанот по што ќе следува соодветен поднесок.

Треба да знаете
Последни објави