Search

(Фото) Автомобил преполовен откако удрил во бетонски столб

Страшна сообраќајна несреќа се случила вечерва кај скопска Цементарница.

Автомобил марка БМВ речиси е преполовен откако удрил во бетонска бандера.

Како што дознава 24инфо.мк возачот е повреден и е пренесен во болница а причините за несреќата за сега се непознати.

Треба да знаете
Последни објави