Search

Џенифер Лопез го спомна Афлек првпат по гласините за развод

Џенифер Лопез се појави кај популарниот водител Џими Кимел во понеделникот вечерта и го спомна Афлек првпат по гласините за развод.

Во последно време сите зборуваат за разделбата на познатиот пар Бен Афлек и Џенифер Лопез. Во гостувањето во емисијата Џими Кимел Лајв, Лопез накратко го спомна Афлек, поточно скапиот прстен со кој ја запроси во 2004 година.

Таа се присети дека Барбра Стрејсенд го коментирала вереничкиот прстен на нејзината рака, велејќи: „Значи, тоа е голем дијамант“, на што таа одговорила: „Да, тоа е“.

Сепак, популарната пејачка ја раскина свршувачката со Афлек неколку дена пред самата венчавка, а парот се обедини и се венча во 2022 година на гламурозна церемонија на имотот на Афлек.
Се мислеше дека се е мед и млеко во нивната врска додека Лопез работеше на нејзиниот проект „This Is Me… Now“ во кој испеа љубовна приказна. Проектот прерасна во турнеја, која таа ќе ја започне за околу еден месец, но откри дека децата нема да ја придружуваат, објаснувајќи дека на тинејџерите им е непријатно да ја гледаат како прави секси работи на сцената.

Треба да знаете
Последни објави