Search

Возач на камион од Србија пронајден мртов во Швајцарија

Во својот камион во Швајцарија почина  Д.Д од Србија, јавуваат медиумите.

Телото наводно било пронајдено два дена подоцна. Според медиумите, тој работел во фирма од Нови Сад.

Причината за смртта засега е непозната, пишува Телеграф.

Треба да знаете
Последни објави