Search

Се бара: Исчезна млад скопјанец

Во Полициската станица Драчево, М.Б.(66) од с.Студеничани, скопско, пријавил дека од домот се оддалечил неговиот син И.Б.(37) од с.Студеничани.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Треба да знаете
Последни објави