Search

Анџелина Џоли откри со кој актер најмногу уживала во интимните сцени

Со текот на годините, холивудската ѕвезда Анџелина Џоли се искачи на самиот врв на нејзината актерска кариера, а нејзиниот приватен живот го привлече и вниманието на светската јавност.

Познато е дека на снимањето на филмот „Господин и г-ѓа Смит“ летаа искри меѓу неа и Бред Пит, со кој подоцна помина пет години во брак, но тој филм не ја содржи нејзината омилена интимна сцена која ја сними во нејзината актерска кариера.

Во трилерот „The Bone Collector“ во 1999 година, Анџелина соработуваше со нејзиниот колега Дензел Вашингтон, а во тој филм се случи нејзината омилена сцена што некогаш ја снимила.

„Она што е фасцинантно се патувањата на кои овие два лика започнуваат и длабоката врска што се развива меѓу нив“, рече актерката и додаде:

„Најдобриот секс што некогаш сум го имал бил во овој филм“ – беше одлично да заведам некого со мојот ум, тоа енормно ме разбуди – рече тогаш таа.

Она што е интересно е што немало физички контакт меѓу актерите во таа сцена.

Треба да знаете
Последни објави