Search

(Фото) Тешка сообраќајна несреќа кај Соборна, едно возило превртено

Вечерва се случила сообраќајна несреќа на булеварот Партизански одреди во близина на Соборниот храм.

По сообраќајна несреќа, возилото се превртело.

Полицијата е на терен и врши увид.

Засега нема информации за повредени лица.

Треба да знаете
Последни објави