Search

Уапсено лице во Кондово со 20.000 евра во кеш

Едно лице е уапсено вечерва во скопското село Кондово откако во неговиот автомобил биле пронајдени околу 20.000 евра, дознава 24инфо.мк

Очекуваме потврда од Министерството за внатрешни работи.

Треба да знаете
Последни објави