Search

(Фото) Сообраќајна несреќа во Скопје, џип заврши во средишна жардиниера

Во ценатарот на Скопје попладнево се случи сообраќајна несреќа.

На булаварот Трета македонска бригада, по судар, џип заврши во жардиниера од средишно зеленило.

Екипи на полицијата вршат увид, а за сега нема информации за повредени патници.

Треба да знаете
Последни објави