Search

Експлозивно интервју на Жизел Бундхен: „Бракот со Том не беше живот. Тоа беше преживување“

Жизел Бундхен една година по раскинувањето со Том Брејди изјави за CBS News Sunday Morning дека таа всушност не живеела додека тие биле во брак, туку само преживувала. Целосниот разговор ќе се емитува утре вечер на CBS, ова е само тизер, кој веќе го поттикна Брејди да каже:

Јас преживеав.

Во најавата за телевизиското интервју Жизел изјави дека во последната година се чувствува многу посреќна од порано.

Сега можам да избирам повеќе, сега имам избори, ми се чини дека сега можам да дишам целосно – вели супермоделот.

Сепак, Жизел признава дека не би променила ништо од своето минато, вклучувајќи ја и разделбата, која се случи во октомври 2022 година. Манекенката и спортската легенда тогаш објавија дека на нивната љубов и дојде крајот, а додаде дека одлуката за раскинување не била лесна.

Треба да знаете
Последни објави