Search

Се преврте автомобил на скопската обиколница

Попладнево се преврти автомобил на скопската обиколница, поточно на исклучокот за Радишани пренесува 24инфо.

Засега нема информации дали има повредени, а увид на лице место врши полицијата.

Треба да знаете
Последни објави