Search

(Видео) Aмериканка го убила сопругот и пренесувала се во живо на Фејсбук

Во шокантното видео пред инцидентот жената му се пожалила на сопругот дека никогаш не е дома и дека не помага во грижата за децата.

Во еден момент расправијата преминува во физички конфликт, односно на снимката се слуша како Џереми постојано и кажува на сопругата „да ги тргне рацете од него“ и да го остави на мира, пишува Дејли Мејл.

Непосредно пред да се слушне истрелот, Кадејах вика дека ќе го убие.

Потоа, Кадеја и нејзината мајка, која исто така била во куќата, се слушаат како викаат и Кадеја вели: „Не сакам да одам во затвор“.

Во позадина се слуша плачот на дете кое вели дека го сака својот татко.

Според објавите на социјалните мрежи, парот има четири деца и ја прослави годишнината од нивната врска претходно овој месец.

Шерифот на округот Лоундес Еди Хокинс изјави дека на местото на настанот бил пронајден пиштол калибар 9 мм.

Браун е приведена без инциденти,пренесе Индекс.хр.

Треба да знаете
Последни објави