Search

Сообраќајка во скопски Аеродром

Судир помеѓу два автомобили во скопската населба Аеродром, пишува „Макфакс“.

Искршени делови од автомобилите се уште стојат на улицата.

Полицијата врши увид на терен. Нема информации за повредени.

Треба да знаете
Последни објави