Search

Tërmet prej 4,4 ballë në Halkidhiki

Një tërmet me magnitudë prej 4.4 është regjistruar sot në zonën detare ndërmjet krahut të parë dhe të dytë të Halkidhikisë, raportojnë mediat greke.

Tërmeti është ndjerë edhe në Selanik, ndërsa nuk ka informacione për dëme materiale. 

Треба да знаете
Последни објави