Search

Тешка сообраќајна несреќа кај Рампа

Тешка сообраќајка се случика вечерва кај Стара рампа на влезот на Кисела Вода. Според видеото објавено од „Канал 5“, на местото на несреќата интервенираат екипите на МВР и Брзата помош.

Предните делови и на двете возила се целосно смачкани, но засега нема информации дали има повредени или настрадани лица.

Повеќе информации очекувајте наскоро.

Треба да знаете
Последни објави