Search

Вучиќ замотан со знаме со Воени полицајци го следи мечот Србија-Бразил

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ го следи натпреварот на Светското првенство во Катар, Србија и Бразил во една од касарните на Армијата на Србија.

-И да победите или изгубите, ние сме секогаш со вас. Секогаш сме со нашата репрезентација. Напред Србија! – тој напиша.

 

Треба да знаете
Последни објави