Search

МВР вечерва уапси уште едно лице за насилието пред Собрание

Вечерва Министерството за внатрешни работи уапси уште едно лице од минатонеделните насилни протести пред Собранието на Република Северна Македонија дознава 24 инфо.

Наводно се работи лице од Неготино

 

Треба да знаете
Последни објави