Search

(Видео) Ѓорѓија на 80. роденден доби и го победи вирусот па ги советува младите да ги почитуваат мерките

Позитивниот резултат на Ковид-19, Ѓорѓија го добил на својот 80 роденден. Тој се избори со вирусот и испраќа порака до младите да ги почитуваат мерките за заштита за да се заштитат себе си, своите најблиски и постарите.

https://www.facebook.com/filipce.venko/videos/636031230626578/?t=12

Треба да знаете
Последни објави