Search

Рамстор Мол – Центар за сите дами

Во овие денови на жената уживајте во попустите во омилените продавници на жените. Традиционално и оваа година го организираме базарот на рачни ракотворби, кој и оваа година привлече големо внимание и секој од вас може да избере уникатен подарок. Корнерот за убавина Bourjois Beauty Corner во соработка со Еликсир привлече голем интерес каде секоја жена може да добие професионални совети за шминка. Не заборавајте дека во недела на 8 март, секој од вас кој ќе направи сметка од над 1000 денари во некое од продажните места во Рамстор Мол во периодот од 12 до 18 часот, ќе може да добие подарок од нашата палета на подароци: 3 ваучери за СПА + масажа во DoubleTree by Hilton Skopje, 100 книги или пак 300 цвеќиња.

Погледнете дел од ракотворбите од базарот во Рамстор Мол по повод неделата на жената:

 

 

Треба да знаете
Последни објави