Search

(Во живо) Изјава на претседателот Пендаровски по лидерската средба

Изјава на претседателот Стево Пендаровски по завршувањето на лидерската средба што попладнево се одржа во вилата „Водно”.

https://www.facebook.com/in7.tv/videos/719060481925599/

Треба да знаете
Последни објави