Search

Повреден работник во печатница

На 01.04.2019 во 08.30 часот во Полициската станица Кочани, од Итна медицинска помош Кочани  било пријавено дека истиот ден кај нив со повреди бил донесен Е.Х.(53) од Кочани. Според пријавеното, тој се повредил додека извршувал работни задачи во печатница во Кочани.

Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Кочани и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Треба да знаете
Последни објави