Search

Исчезна 39-годишна кумановка

Кумановец пријавил дека вчера од семејниот дома исчезнала неговата 39-гоидшна сопруга. Според СВР Куманово И.Ј.(50) од Куманово пријавил дека исчезнала неговата сопруга М.Ј.(39).

-Жената имала здравствени проблеми, поради што и претходно се одалечувала од домот и се враќала, изјавија денеска од СВР Куманово.

Полицијата презема мерки за пронаоѓање на лицето. 

Треба да знаете
Последни објави