Месец: July 2018

Хроника

Приведени непријавени странски танчарки и пејачки во угостителски објекти

24info
Полициски службеници од Секторот за внатрешни работи Тетово синоќа од 23:00 до 2:00 часот извршиле акциска контрола во угостителски објект, лоциран на регионалниот пат Тетово-Фалише,