Search

Без вода утре дел од Центар

Без вода утре дел од Центар

Поради дефект на улицата Костурски херои бр. 6 утре во периодот од 9 часот, па до завршување на работите, без вода ќе останат корисниците од улицата Костурски херои на потегот од булеварот Партизански одреди до улицата Дебарца во општина Центар.

Треба да знаете
Последни објави