Search

За Накова нема зима – се соблече на минус 5 степени

Македонскиот модел Александра Накова во последно време не е многу активна на социјалните мрежи, но кога ќе објави фотографија таа предизвикува воздишки кај нејзините фанови.

aleksandra-nakova-450x453.jpg

dljfrgr-154535.jpg

Треба да знаете
Последни објави