January 16, 2019 00:51
Хроника

Нападнат полициски службеник во Гостивар

На 06.01.2019 година во 00:00 часот при преземање на службени дејствија по пријавен настан „поплака и семејно насилство” полициски службеник бил физички нападнат од Ј.О. (21) од Гостивар. Ј.О. е приведен и против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Related posts

Пожарникарите два часа ја гаснеле „Мечка“, а пламенот проголта три автомобили паркирани пред кафеаната

Igor

Референт во Влада дал девет СИМ картички на пријатели кои гага збореле за 30.000 евр

Igor

Тешка сообраќајна несреќа утрово во Скопје

24news