February 16, 2019 12:54
Свет

Убавата актерка откри ужасни детали од силувањето

Убавата актерка откри ужасни детали од силувањето

Многу дами на овој свет, за жал, биле жртви на злоставувачи, без разлика дали станува збор за оние кои и се познати на јавноста или “обичните” жени. Ретко која зборувала за тоа, но Роуз МекГован сепак ја изнела вистината на виделина.

Станува збор за силување кое го доживеала од страна на продуцентот Харви Вајнстин. Таа во својата книга “Brave” или “Храбра”, ги опишала деталите од ужасното злосторство кое Вајнстин го извршил. Двајцата се запознале на филмскиот фестивал “Санденс”.

По премиерата на филмот во кој глумела, продуцентот ја поканил во ресторан на ручек. Тогаш имала 23 години.

-По проекцијата ме покани на состанок во ресторан, но неговиот агент ми кажа да одам во неговата соба. Верував дека ќе зборуваме за моите идни проекти. По половина час, ми пријде, ме соблече и ме турна кон џакузито. Изгледаше како чудовишен растопен ананас, пишува МекГован.

Но, таму се случило и тоа што го нарекува “најодвратниот дел од нејзиното искуство”.

-На сила ми пружи орален секс, а истовремено мастурбираше. Со солзи во очите ја видов неговата сперма како плови на меурчињата во џакузито, напишала Роуз во своите мемоари кои од денес се продаваат ширум Америка.

По силувањето, како што признава, се чувствувала грозно. Сепак, парично се договорила со него и му земала 100.000 долари во далечната 1997-ма година, кога сето ова се случило.

Related posts

Уапсени двајца напаѓачи во синоќешното пукање во центарот на Денвер

Ivona

(Видео) Сообраќајна несреќа во Австралија, камион виси од мост

24news

„Исламска држава” убила 700 затвореници во источна Сирија

Filip