August 3, 2021 16:57
Македонија

Tалат Џафери го донесе својот внук во Собрание (ФОТО)

Талат Џафери денеска во собранието го донел внукот Фрашер.

– Децата се иднината, огромна е одговорноста да се работи за подобра иднина на генерациите кои доаѓаат. Денес го имам Фрашер во прегратка, за кратко време ќе го ставам на раменици за да ги види и достигне висините кои му ги нуди светот, напиша Џафери на Фејсбук.

AnimeFreak anime online: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 20

KissAnime fire force kissanime: Watch Black Clover: The All Magic Knights Thanksgiving Festa Episode Full (https://kissanimeonline.com/m/OqZ4/ep-1)