September 19, 2019 13:07
Забава

Погледнете ја новата чанта на Цеца

Погледнете ја новата чанта на Цеца вредна 40.500 евра

 

Познатата фолк-пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на снимање на новогодишен програм во Јагодина, се појавила со брендирана чанта која вреди колку еден еднособен стан во Белград.

Цеца се почастила себе си со торба која вреди неверојатни 40.500 евра, а првпат во јавноста ја прошета пред неколку недели.

Фолк-пејачката важи за љубителка на скапоцени и брендирани парчиња и очигледно не жали колку пари ќе потроши за нив.

Инаку чанатата е направена од крокодилска кожа.

 

 

 

Нови вести

Одмор за раскажување: Тргнал како патник, а завршил како капетан на авион за Шпанија

Filip

(Видео) Синот на Глорија Вандербилт благодарен што родителите не му го оставиле своето богатство

Filip

Џемперот на Гвардиола продаден за 6.000 фунти

Filip