November 27, 2021 16:27
Хроника

Kривична за тетовец споделувал експлицитни фотографии од девојка на „Инстаграм“

СВР Тетово поднесе кривична пријава против В.И.(23) од Тетово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „злоупотреба на лични податоци”. На 02.09.2021,  пријавениот на социјалната мрежа „Инстаграм” постирал фотографии со експлицитна содржина од женско лице, кое претходно му ги испратило фотографиите во пораки.

Aikatsu Friends!: Kagayaki no Jewel (https://animefreak.ws/m/obgr) Episode 26

AnimeDao: Tales of Symphonia: The Animation - Sylvarant Arc anime episode 4 online free at https://animedao.nl god of highschool animedao

Wind: A Breath of Heart (2004) (https://gogoanime.be/m/oYk2) Episode 13

AnimeBee: Dragon Fist anime episode Full online free at https://animebee.to anime to watch

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE