Недела, 18 Март 2018

НОВАК ЃОКОВИЌ ЈА ОБЈАВИ ПРВАТА ФОТОГРАФИЈА СО ПЕТМЕСЕЧНАТА ЌЕРКА ТАРА

Новак Ѓоковиќ ретко кога ги споделува моментите од приватниот живот, но оние во кои ужива сака да ги сподели со фановите. Фотографијата на која е со ќерката Тара со огромна брзина го освои интернетот.

Познатиот тенисер ги изненади своите фанови на Инстаграм со фотографија на која ја држи ќерката Тара, а неговата изјава на оваа друштвена мрежа изненади многумина.

“Моето срце им припаѓа на моите две девојки. Освоен сум за цел живот”, напишал Новак.

Newsletter

Претплатете се на нашиот newsletter. Не испуштајте ниедна вест!