Сабота, 24 Март 2018

Русинка го убила своето момче со секс: Кога видела што направила, го распарчила телото да го сокрие злосторството

 

Жена од Русија била уапсена под сомнение дека го убила и распарчила своето момче со кое практикувала "окултизам и BDSM секс".

Анастасија Онјегина признала дека го распарчила своето 24-годишно момче Дмитри Синкевич, но тврди дека не е виновна за убиството. 

 

Anastasia Onegina 'dismembered boyfriend who died during sex game' | Metro News: http://metro.co.uk/2018/02/13/woman-admits-dismembering-boyfriend-died-sex-game-gone-wrong-7309105/ 

Woman admits dismembering boyfriend who 'died after sex game gone wrong'

She claims she found his dead body and dismembered it

metro.co.uk
 

Таа тврди дека го пронашла мртвото тело и дека се исплашила дека ќе биде обвинета за убиство, па одлучила да го распарчи лешот.

Полицијата наводно се сомнева дека Синкевич, поранешен полицаец и војник во руската војска, умрел за време на сексуална игра.

Соседите за локалните медиуми рекле дека парот бил љубител на окултизам и BDSM, а додале и дека тој на социјалните мрежи објавувал сатанистички обележја. Во соседството се "прочуле" бидејќи биле многу гласни.

Телото го пронашла сестрата на Анастасија, која потоа се јавила во полиција.

Моментално се утврдуваат околностите на неговата смрт.

Newsletter

Претплатете се на нашиот newsletter. Не испуштајте ниедна вест!