Понеделник, 19 Март 2018

Митко Чавков префрлен во самица поради тепачка!?

 

Како што неофицијално од извори во затворот “Скопје” дознава порталот Контрастав, синоќа дошло до физичка пресметка помеѓу Митко Чавков и неговиот цимер. Прво дошло до вербална расправија помеѓу нив, но цимерот на Чавков малку претерал без да го респектира и отворено го запрашал кој сега му ги троши украдените народни пари и на што се надева во иднина бидејки го чека повеќедецениска затворска казна.

Чавков не можел да премине преку ова па физички го нападнал цимерот и завршил во самица…, наведува порталот.

Newsletter

Претплатете се на нашиот newsletter. Не испуштајте ниедна вест!