Петок, 23 Март 2018

Скандалозно однесување на навивач на Херта: Ги соблече панталоните и долната облека и почна да мастурбира среде трибините/18+

Скандалозно однесување на навивач на Херта: Ги соблече панталоните и долната облека и почна да мастурбира среде трибините/18+

Мечот од 25. коло од Бундеслигата меѓу Шалке и Херта (1:0) го одбележа несекојдневен инцидент на трибините.

На еден навивач на Херта изгледа натпреварот премногу му се допадна.

Додека останатите гледачи внимателно ги следеа случувањата на теренот, еден навивач на гостинскиот тим ги соблече панталоните и долната облека и почна да мастурбира среде трибините.

Кога останатите навивачи видоа дека фудбалот му е премногу атрактивен, повикаа полиција која го изнесе од стадионот.

Видеото може да го видите ТУКА

Newsletter

Претплатете се на нашиот newsletter. Не испуштајте ниедна вест!