Економија

FAVORIT ELECTRONICS подарува, и по 30 години, довербата останува  

Најтешкото нешто за довербата во сите сфери од животот секогаш е стекнувањето на истата, а уште потешко е да се задржи. Сепак со визија за трансформација на сегашноста, а со минатото како отскочна даска, за било која желба и план, иднината секогаш наликува на достапен и дофатлив успех. Потребни се само многу упорност, континуитет, вложен труд, иновативност и цврста доверба во вредноста на вашата визија.

Македонскиот бренд FAVORIT ELECTRONICSе бренд за доверба од 1994 година на компанијата Центро Унион, кој успешно работи токму поради својот непрекинат фокус кон градење на неприкосновена доверба на она, коешто го нудат како бренд во различни сегменти на бела техника, вградна техника, телевизори, клима уреди, мали апарати за домаќинство, нега и убавина и аспиратори. Како јубилејно освежување и прикажување на модерниот пат по којшто се движи, FAVORIT ELECTRONICSсе претстави со нов ребрендинг на своето лого за бренд на пазарот којшто е препознатливо име во секој дом, како и низ големата проширена партнерска мрежа низ државата. По овој повод, со цел да ги потсети и наградисвоите лојални купувачи, кои се доказ дека со континуирана модернизација и цврсто зацртана визија, довербата за квалитетот на еден бренд секако останува, FAVORITго започнува предизвикот старо-за-ново, „ЈА БАРАМЕ НАЈСТАРАТА FAVORIT МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА“. Истиот ќе трае 20 дена, сè до 15.02.2022 година.Добитникот ќе биде одбран по случаен избор и ќе му биде подарена нова FAVORIT ELECTRONICSмашина за перење алишта во замена за старата петнаесетгодишна FAVORITмашина, којашто ја поседува.

Брендот за доверба уште од 1994 година има само еден синоним, a тоа е FAVORIT ELECTRONICS, – брендза цела година.

 

free anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 34

GoGoAnime Gintama

GoGoAnime Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

Black Clover (Dub) Episode 165

free anime GoGoAnime Dragon Ball Super

tải go88