September 25, 2021 03:13
Хроника

52 возачи возеле пребрзо на територија на Крива Паланка

Денеска (23.07.) во периодот од  12 до 18 часот на подрачјето на Крива Паланка спроведена e засилена акциска контрола за санкционирање на возачи кои управуваaт возило со брзина поголема од пропишаната, при што санкционирани се 52 возачи. Засилените сообраќајни контроли продолжуваат и во наредните денови. Апелираме до граѓаните да ги почитуваат сообраќајните правила и прописи за да ја зголемиме безбедноста во сообраќајот и заедно да придонесеме за посигурни патишта.

Website https://gogoanime.be: Watch Hunter x Hunter Movie 1: Phantom Rouge gogoanime Episode Full gogoanime pro

Website https://kissanime.mx: Watch Call Me Tonight kissanime Episode Full kissanime plus

ANIMEFLIX Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://wcostream.cc: Watch Sore Ike! Anpanman: Yuurei Sen wo Yattsukero!! wcostream Episode Full wcostream dragon ball

Heromachine: http://www.heromachine.com/forums/users/animefreakws/

Ultimate-guitar: https://www.ultimate-guitar.com/u/gogoanimebe