March 7, 2021 19:44
Хроника

386 санкции за неносење маска 

Во текот на изминатото деноноќие (22/23.02.2021 година) на територијата на Република Северна Македонија, по однос на мерката за носење лична заштита на лице, регистрирани се 386 прекршоци.

Министерството за внатрешни работи апелира до граѓаните да ги почитуваат мерките и протоколите донесени од Владата со цел справување со Ковид 19.

The Quintessential Quintuplets 2 Episode 7 at GoGoAnime gogoanime website reddit

Watch The Seven Deadly Sins: Wrath of the Gods Episode 19 (https://animeheaven.pro/m/aJ0M/ep-19) at AnimeHeaven animeheaven black clover