November 28, 2021 07:12
Хроника

26-годишен скопјанец паднал на работното место и тешко се повредил

На 13.10.2021 во 15:20 часот во СВР Скопје било пријавено дека Д.К.(26) од Скопје, при извршување работни задачи во фирма на подрачје на Кисела Вода, паднал и се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Градска општа болница „Св.Наум Охридски“.

Се работи на расчистување на случајот.

AnimeDao: Hetalia World Series anime episode 48 online free at https://animedao.nl animedao pokemon

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Watch Dragon Drive Episode 38

https://animebee.to anime online

https://gogoanime.be attack on titan season 3 gogoanime