February 23, 2019 08:36
Македонија

Пронајден паричник со 24.000 денари – се бара сопственикот

Пронајден паричник со 24.000 денари – се бара сопственикот

На социјалните мрежи се бара сопственикот на паричник кој е пронајден во Тетово. Во паричникот има 24.000 денари и сите лични документи на сопственикот.

Related posts

Сугарески: На гасоводот на Водно засилено ќе се работи следната година

Ivona

Усвоени законските измени, рударите ќе се пензионираат само со навршен пензиски стаж

24news

Обвинителството отвори предмет за фалц лековите од турските подруми

24news