September 20, 2021 08:34
Хроника

22 возачи санкционирани за непрописно престигнување на територија на СВР Куманово

Денеска (23.07.) од 07 до 12 часот полициски службеници од СВР Куманово спроведоа засилена акциска контрола за санкционирање на возачи кои непрописно престигнуваат на територија на СВР Куманово, при што санкционирани се 22 возачи.
Засилените сообраќајни контроли продолжуваат и во наредните денови. Апелираме до граѓаните да ги почитуваат сообраќајните правила и прописи за да ја зголемиме безбедноста во сообраќајот и заедно да придонесеме за посигурни патишта

https://wcostream.cc watch anime online

AniWatch: Sukisho anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime online

TwistMoe: The Demon Girl Next Door anime episode 12 online free at https://twistmoe.net anime

Watch R-15 Episode 12

Guides: https://guides.co/p/animefreakws

Metooo: https://www.metooo.io/u/animefreakws