Search

Трагедија во Словачка: Ја убил неговата трудна девојка, па се самоубил скокајќи под воз

33-годишна трудница од Словачка била убиена, откако била избодена од нејзиниот поранешен партнер, кој наводно имал потекло од Србија. јавуваат медиумите на оваа земја.

Девојката била во раната фаза на бременоста, и со нож била избодена до смрт.

Таа била најдена од страна на нејзиниот 12-годишен син, кој веднаш повикал помош. Просторот во кој се случило злосторството е затворен, а увидот е во тек.

Наводно лицето кое го извршило злосторството се фрлило под воз.

Треба да знаете
Последни објави