Search

27 годишник ја нападнал својата 60-годишна мајка

Во Радовиш вчера во 23 часот полициски службеници од ОВР Радовиш го лишиле од слобода Ѓ.С.(27) од Радовиш, постапувајќи по претходна пријава дека во семејниот дом физички ја нападнал неговата 60-годишна мајка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветна пријава.

Треба да знаете
Последни објави