Search

Скопјанка нападната од својот татко

На 13.06.2024 во 01:40 часот во СВР Скопје, 22-годишна девојка од Скопје пријавила дека во домот на подрачјето на општина Аеродром во Скопје била физички нападната од нејзиниот татко К.Р.(48) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Треба да знаете
Последни објави