Search

Сопружници од Скопје претепани поради нерасчистени долгови

Вчера во 23.00 часот во СВР Скопје, С.С.(35) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Гази Баба, поради нерасчистени должничко-доверителски односи, тој и неговата сопруга Ј.С.(32) од Скопје биле физички нападнати од Д.Т..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, соопшти МВР.

Треба да знаете
Последни објави