Search

Апел: Младо момче исчезна во Битола, ако го видите веднаш пријавете

На социјалните мрежи од неодамна се шири апел за млсдо исчезнато момче во Битола, доколку го забележите негде веднаш пријавете.

“ИСЧЕЗНАТО ЛИЦЕ ВО БИТОЛА

Исчезнато е лицето Стефан Ангеловски од нас. Г. Оризари, висок 190см. тежок околу 90кг облечен црна маица на кратко, гри бермуди и бели патики Адидас. За било каква информација јавете се на 192”, стои во објавата.

Треба да знаете
Последни објави