Search

Во целосен прекин регионалниот пат Ресен – Царев двор поради сообраќајка

Поради сообраќајна несреќа, вечерва од 20:20 часот на регионалниот пат Ресен – с.Царев Двор е во целосен прекин, информира АМСМ.

Како што информираат оттаму, сообраќајот се пренасочува по споредни патишта.

Треба да знаете
Последни објави